Оскарження у сфері державної реєстрації

   Оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

   Міністерсвом юстиції України у 2016 році впроваджено іноваційний та дієвий механізм захисту власних прав у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та деожавної реєстрації бізнесу, зміст якого полягає в зверненні до Міністерства юстиції України або його територіальних органів з відповідною скаргаю.
   Для забезпечення розгляду скарг, Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонський області утворено постійно діючу комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
   Принципи розгляду скарг комісією: 
    безоплатність процедури;
    стислі строки розгляду звернення;
    відсутність процесуальної складності для скаржника.
   Інформація щодо вимог до скарги, зразків скарг та додаткової інформації з питань оскарження рішень державного реєстратора є на офіційному веб-сайті Головного тариториального управління юстиції у Херсонській області.
   Якщо у Вас виникли додаткові питання чи Вам необхідна допомого у складанні скарги, телефонуйте нам за номерами гарячої лінії 098-981-65-12 та 066-877-53-89