ДЕПАРТАМЕНТ ВТОРРЕСУРСІВ, ФОП БАЮШ А.В.

     Департамент вторресурсів і утилізації - підприємство, що швидко розвивається, на ринку поводження з відходами. (Ліцензія АВ №527493).   
     Ми спеціалізуємося на зборі, транспортуванні і утилізації сировини придатної для вторинної переробки. Це - макулатура, відходи поліетилену, склобій і відходи пластика. Цим безпосередньо займається штат наших досвідчених і кваліфікованих співробітників, які стажувалися в найбільших українських компаніях.
     Підприємство є учасником конференцій і міжнародних семінарів з проблем поводження з відходами і вторсировиною. Ми регулярно беремо участь в розробці екологічних проектів.
         Шановні Клієнти! У зв'язку з розширенням клієнтської бази Департамент вторресурсів і утилізації готовий розглянути Ваші потреби по утилізації і закупити за оптимальними цінами наступну вторинну сировину: макулатура, відходи поліетилену, стеклобій і відходи пластика.

Індивідуальний підхід!
Гнучке ціноутворення!
Для VIP- клієнтів діють СПЕЦІАЛЬНІ цінові пропозиції!

   Підприємство надає необхідні довідки по утилізації по встановленій формі.   У нас є свій транспорт для вивозу макулатури, відходів поліетилену, склобоя і відходів пластика. Послуги з вантаження-вивантаження і зважування на електронних вагах - БЕЗКОШТОВНІ. Також можлива і самостійна доставка макулатури, відходів поліетилену, склобоя і відходів пластика.

Гарантуємо своєчасне надання бухгалтерської документації!

Документи будуть надані будь-яким зручним для Вас способом.

Оплата проводиться в зручній для клієнта формі і терміни!

Адрес: 
73034, Херсон, Новомиколаївське шосе, 3-й км
Телефон: 
(0552) 39-70-13
моб/тел (050) 418-50-43
моб/тел (050) 396-02-34
моб/тел (097) 68-52-535

табы